Opinie

Spędziłem tam bardzo fajny tydzień. Idealne miejsce na wypad w góry. Blisko ośrodka znajduje się kilka przyjemnych tras, które prowadzą m.in do tamy. Co prawda w samym ośrodku nie ma restauracji, ale mi to akurat nie przeszkadzało, zresztą , w pobliżu, jakieś 10 minut drogi, jest kilka miejsc gdzie można bardzo smacznie i tanio zjeść. Na pewno jeszcze tam wrócę, szczególnie w zimie, ponieważ obok znajduje się wyciąg narciarski. A jeżeli chodzi o same domki to są przestronne i co najważniejsze - zadbane.

Konrad Kuźnierski,

Świetne miejsce na wyjazd ze znajomymi, bardzo mi się podobało. Mili właściciele 🙂 Dookoła ośrodka jest kilka malowniczych tras, miałem okazję przejść się do tamy, cudownie to wyglądało o tej porze roku.

Mateusz Sumiec,

Polecam. Skromnie, ale przyjemnie. Pokój przytulny, łazienki widziałam lepsze, ale nie ma co narzekać 🙂 Z ogrzewaniem i ciepłą wodą nie było żadnych problemów. Pani przyjmująca bardzo sympatyczna 🙂 Z okna cudowny widok na skocznię. Cena niewygórowana. Ogólnie na plus. No i lokalizacja dogodna, zwłaszcza dla kibiców przyjeżdżających na skoki narciarskie 🙂

Ras Tafari,